MATERIÁLY A ZDRAVIE

Detské izby a ich základ – detské postieľky

Anna Ambrosova, Erbesi

Anna Ambrošová, výhradný zástupca Erbesi

1. júl 2016

Prvé myšlienky na zariadenie detskej izby prídu na myseľ každej mamičke, hoci príchod svojho potomka očakáva za necelých deväť mesiacov. Ako malý človiečik rastie, začína liezť a postupne chodiť, objavuje a dobýva svet okolo seba, rastú aj jeho nároky na vlastný priestor. Detský kútik a neskôr detská izba vrátane zariadenia by preto mala byť rovnako premenlivá a dynamická ako dieťa samotné.

Prvým a najdôležitejším kusom nábytku v živote dieťaťa je bezpochyby detská postieľka Jej priečky musia byť zvislé, aby po nich bábätko nemohlo vyliezť a prepadnúť sa. Súčasne by sa medzi priečky nemala vojsť detská hlavička. Z dôvodu bezpečnosti sú kruhového prierezu, teda bez ostrých hrán. Konštrukcia postieľky by mala umožniť ľahké vybratie, mäkké, pružné a predovšetkým priedušné matrace. Kovové postieľky dnes nahradili drevené, ktoré sú na dotyk príjemnejšie.

Moderné detské postieľky
Erbesi predstavuje novinku v rade detského nábytku, ktorý ponúka originálne línie, svetlé farby, dokonalú povrchovú úpravu, to všetko k vytvoreniu príjemného prostredia v detskej izbe. Všetky kolekcie detského nábytku sú navrhnuté tak aby zabezpečovali komfort a správny odpočinok pre dieťa.

Luxusná detská postieľka
Moderná detská postieľka
Moderný detský nábytok
Postieľka do detskej izby

Detské postieľky Erbesi sú kombináciou kvality, dizajnu a jednoduchosti.