MATERIÁLY A ZDRAVIE

Farebný detský nábytok

Anna Ambrosova, Erbesi

Anna Ambrošová, výhradný zástupca Erbesi

7. júl 2016

Ak vás napadlo, že farebný nábytok do detskej izby je zrejme nábytok nakreslený (alebo v horšom prípade pokreslený) pastelkami, tak sa mýlite. Ako môžete vidieť na obrázku, jedná sa o originálny detský nábytok vyrobený z voňavého dreveného masívu. Príjemný a hravý dizajn, ktorý využíva farebnosť v kombinácii s prírodnou farbou vybraného dreva.

Farebné detské izby

Prostredie vždy ovplyvňuje našu psychiku a nie je tomu inak v otázke detí. Preto by mali vyrastať vo farebnej detskej izbe, ktorá im každý deň dodá dostatok dobrej nálady. Vyberte im niektorú z našej ponuky detských izieb, kompletne vybavených nábytkom vo veselých farbách. Máme detské izby pre chlapčekov aj dievčatká, všetky z kvalitných, odolných a zdravotne nezávadných materiálov.

Erbesi vyrába nábytok pre deti a nábytok pre detské izby novorodencov v modernom dizajne. Na farebnom dizajne novej kolekcie však jeho tvorcovia pracovali dlhšiu dobu. Ich dlhoročné skúsenosti s mnohými ďalšími odvetviami stolárskeho priemyslu vyústili v túžbu ponúknuť na trhu s detským nábytkom niečo nové a neopozerané. Výsledkom je jednoduchý, vkusný a zdravotne nezávadný nábytok ako aj doplnky, ktoré vyhovejú potrebám a pohodliu detí pri odpočinku, hrách a zábave, a zároveň prispejú k ich všestrannému rozvoju.

Pri detskom nábytku by mala byť samozrejmosťou funkčnosť a praktické riešenie každého kusu. V spoločnosti Erbesi detský nábytok sme si vedomí, že k tomu je potrebná vysoká kvalita spracovania. Preto je s mimoriadnou starostlivosťou vyberaný materiál, z ktorého sa nábytok vyrába, či už sa jedná o detskú komodu, skriňu alebo o posteľ. Vďaka výberu materiálov a perfektnému spracovaniu, ktorého konečná fáza prebieha ako ručná výroba, vzniká kvalitný a vysoko odolný nábytok.

Obávať sa rodičia nemusia ani žiadnych zdravotných rizík alebo alergických reakcií. Povrchovú úpravu firma vykonáva vodou riediteľnými farbami a lakmi spĺňajúcimi normu EN71 na povrchovú úpravu detského nábytku a hračiek. Pri montáži skríň a komôd je použité kvalitné značkové kovanie pre pohodlnejšiu a bezpečnejšiu manipuláciu s dvierkami alebo zásuvkami.

Farebný detský nábytok biela + ružová
Farebný detský nábytok sivá + zelená
Farebný detský nábytok biela + červená