MATERIÁLY A ZDRAVIE

Detské postieľky

Anna Ambrosova, Erbesi

Anna Ambrošová, výhradný zástupca Erbesi

30. júl 2016

ČO MUSÍ SPĹŇAŤ DETSKÁ POSTIEĽKA? PORADÍME VÁM

Výber správnej postieľky je pre každého rodiča ťažká, no dôležitá úloha. Bábätko zo začiatku trávi v postieľke väčšinu dňa, a preto je dôležité, aby tento kus nábytku predstavoval dokonalú súhru bezpečia a komfortu.

Postieľka predstavuje miesto, ktoré bábätku zabezpečí pohodlné a bezpečné prostredie pre spánok a hru. V prvom rade by postieľka mala byť skonštruovaná z pevného materiálu, ktorý spoľahlivo vydrží po celú dobu používania. Postieľky Erbesi sú vyrobené z pevného bukového masívu, ktorý zaručuje pevnosť a stabilitu.

Je dôležité, aby bolo bábätko v postieľke v bezpečí aj bez Vašej prítomnosti. Postieľka by preto mala mať zaoblené hrany a všetky nátery a laky použité pri výrobe by mali byť zdraviu nezávadné. Naše postieľky navyše disponujú pogumovanými kolieskami, ktoré na podlahe nepískajú a dve z nich je možné zabrzdiť.

Jednoduchý a zároveň luxusný design postieľok Erbesi skvele dotvorí detskú izbičku pre Vaše bábätko. Ponúkame nielen postieľky s prvkami vykladanými kamienkami Swarovski z kolekcií Cucciolo, Cuore, Elite a ďalších, ale aj postieľky v klasickom štýle z kolekcií Bella či Duo.